Церква налічує 350 членів цекви, 100 чоловік молоді, 115 дітей.

Більше ніж двадцять років минуло з того часу, як 16 серпня 1992 року відбулося перше служіння. Понад чотири сотні нових емігрантів зібралися того історичного дня, щоб прославити Господа на своїй рідній мові, але лише тільки тридцять із них утворили актив та розпочали нову громаду. З того часу почали відбуватися регулярні зібрання,були обрані служителі. Першим пресвітером став брат Володимир Вільчиця та дияконом брат Олександр Василенко. Із перших днів розпочалася праця по утворенню церковного хору, і це служіння очолила диригент Людмила Романішин.

Перший рік служіння був успішним, і ще понад п’ятдесят душ приєдналися до церкви. Тому уже влітку 1993 року відбулося водне по вірі хрещення, дві душі склали обітницю доброго сумління перед Богом. Наступні три роки стали для новоутвореної церкви періодом труднощів та випробувань. Спочатку десь біля двадцяти членів церкви вийшли та утворили нову громаду, а згодом іще одна група пішла, щоб окремо вести служіння. Та починаючи із 1996 року церква постійно зростала та укріплялась, стаючи більш впевнено до праці. Багато нових людей приїздили із України, підростала молодь, приходили та навертались до Господа іще неспасенні душі.

За 20-ти річний період існування церкви 120 нових душ вступили в заповіт із Господом та приєдналися до церкви. Було зареєстровано понад п’ятдесят шлюбів, народилось багато дітей, церква зростала як кількісно, так і якісно, тому від самих початків збільшилась аж у десять разів і нараховує понад три сотні активних членів, а також біля двох сотень молоді та дітей.

У 2002 році придбали власний молитовний будинок, в якому проводяться благословенні служіння. Декілька церковних хорів та духовий оркестр служать на загальних Богослужіннях. Церква активно бере участь у місійному служінні в Україні, підтримуючи місіонерів та інші служіння. Пасторське служіння звершують брати: Володимир Вільчиця, Віталій Соколовський, Василь Куманський, Петро Стародуб.

Церква також має бачення та плани на майбутнє: побудувати новий Молитовний будинок, розширити служіння євангелізації через малі групи, використовувати більше свій потенціал на благодійність, соціальне служіння та проповідь Слова Божого оточуючим людям.